Transport osób Szwecja, Norwegia, Niemcy

Mobilność na rynku pracy oraz zatrudnienie wielu rodaków za granicą sprawia, że wielu pracodawców musi zapewnić stałe lub okazjonalne dowozy pracowników. Oni również na przykład na czas urlopu czy podmiany wracają do domów i coraz częściej – na przykład ci, dla których drugim domem jest Skandynawia, marynarze czy też pracownicy platform wydobywczych, do Polski wracają promami. Dzięki podstawionym busom mogą szybko i bez problemu dostać się do domu. Oczywiście profesjonalne firmy realizują również transport pracowników do portu w Gdyni.

Szwecja

norwegia

niemcy i Unia europejska

Przewóz pracowników port Gdynia

Przewozy pracowników do i z portu w Gdyni pozwalają na szybkie i bezpieczne oraz doskonale zorganizowane zarządzanie kadrami. Sprawdza się to szczególnie wtedy, gdy system pracy jest rotacyjny, a wynajęcie busa, który odbierze pracowników z promu, sprawia, że cała wymiana przebiega szybko i bez problemów. To także wyraz troski pracodawcy, a także realizacja podstawowych obowiązków, jakie nakłada na niego prawo. Z drugiej strony niewątpliwie dobrze zorganizowane przewozy poprawiają atmosferę w pracy, a także budują zaufanie oraz lojalność. Oczywiście realizowane przez profesjonalne busy przewozy z promów i na promy w porcie Gdynia dostosowane są do konkretnych potrzeb. Zarówno częste wyjazdy, delegacje, czy okresowe wymiany realizowane są bez żadnych problemów.

Busy w porcie w Gdyni wynajmowane są przez różne firmy z szeregu sektorów. To idealna opcja dla marynarzy oraz pracowników sezonowych. Poza tym w ten sposób sprawnie można zorganizować wyjazd na szkolenie, konferencję, czy nawet wyjazd integracyjny. Komfortowy bus dostawczy pracowników we wskazane miejsce o określonej porze. Dzięki temu nie będą musieli szukać oni innych środków komunikacji z portu w Gdyni. W ten sposób bez problemu można przewieźć osoby i marynarzy z portu w Gdyni w dowolne miejsce w Polsce i za granicą.

Przewóz marynarzy

Promem z portu w Gdyni często marynarze wyruszają do pracy. Tą drogą również często wracają do Polski. Z portu jadą do domów w całej Polsce i najwygodniej, gdy ten transport nie wymaga przesiadki i jest realizowany przez profesjonalną firmę. 

Komfort pracowników:

W efekcie pracownicy podróżują w komfortowych warunkach i sam fakt, że nie muszą, wracając z zagranicy, samodzielnie organizować przewozu, już sprawia, że podróż nie jest tak męcząca. To szczególnie ważne również wtedy, gdy busem przywozi się marynarzy na prom. Gdyby przyjeżdżali własnymi samochodami, byliby zmęczeni już w momencie podejmowania prac, a ich wydajność, poziom koncentracji byłyby zdecydowanie mniejsze.  

Tanie przejazdy:

Poza tym samodzielny przyjazd własnym autem lub też komunikacją publiczną w efekcie jest zdecydowanie droższy. Poza tym zdarza się, że pociąg czy samolot mają po prostu spóźniają. Przewozy pracownicze busy na prom w porcie Gdynia są wygodniejsze, tańsze i pewniejsze. Dlatego właśnie z tej propozycji chętnie korzystają armatorzy zatrudniający marynarzy. Takie rozwiązania wybierają pracownicy promów, statków, kontenerowców, którzy chcą dostać się z gdyńskiego portu do dowolnego miejsca w Polsce i Europie.

Port Gdynia

Handlowy port w Gdyni to jedna z najważniejszych tego typu inwestycji na polskim wybrzeżu. Zarówno dogodna lokalizacja, jak i nowoczesna infrastruktura sprawiają, że potencjał stale się zwiększa, obsługiwanych jest coraz więcej pasażerów, a także rozładowuje się i załadowuje się coraz większą ilość ładunków. 

Busy Port Gdynia:

Na duże zainteresowanie przejazdami wpływa fakt, że to trzeci co do wielkości port morski, który dzięki stałym inwestycjom rewelacyjnie się rozwija. Od lat plasuje się w czołówce ilości przeładunków kontenerowych, a także drobnicy czy takich ładunków jak zboża, pasze, węgiel, koks czy innych produktów masowych. Przebudowa kolejnych nabrzeży i wyposażenie ich w nowoczesne urządzenia z pewnością wpłyną na dalszy rozwój portu w Gdyni. Poza tym stale rozwija się baza dla promów, stanowiąc niezwykle interesującą alternatywę dla ruchu pasażerskiego. Wpływa to niewątpliwie także na atrakcyjność turystyczną regionu oraz oczywiście na stały wzrost dochodów portu. 

Obsługa pasażerów z promu:

Nowy terminal promowy ma zostać oddany pod koniec 2021 roku i umożliwi obsługę jednostek o maksymalnej długości 240 m. Obecnie w porcie obsługiwane są statki o długości do 175cm. Tym samym skróceniu ma ulec czas pobytu na terminalu do 120 minut od rozpoczęcia cumowania do odejścia od nabrzeża. W perspektywie zwiększy to ilość obsługiwanych pasażerów i ładunków.

Rezerwuj bilet

W celu rezerwacji biletu, skontaktuj się z nami telefonicznie. 

+48 607 374 333

Często zadawane pytania

Transport stały pracowników - zakres usług

Naszym klientom oferujemy wygodne busy i autobusy premium oraz opiekę wykwalifikowanych kierowców, którzy mają nie tylko odpowiednie kompetencje, ale charakteryzują się również wysoką kulturą osobistą.

Przewozy pracowników W Polsce i Europie
Realizujemy usługi w całej Polsce, a także w Europie. We wszystkich tych miejscach masz zawsze pewność, że twoje potrzeby i twój komfort są dla nas najważniejsze.
Gdańsk, Gdynia, Sopot
Oferujemy usługi w rejonie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot), w woj. pomorskim, a także całej Polski i Europy.
Okres współpracy

Bezpieczeństwo naszych pasażerów oraz najwyższy standard realizowanych zleceń sprawiają, że stała umowa na transport pracowników staje się podstawą działalności wielu firm. Okres umowy zależny jest od potrzeb danej firmy - nasza oferta jest elastyczna i wpisuje się w jej potrzeby.

Albatros Travel

ul. Poziomkowa 56
81-589 Gdynia
NIP 9581609829