Przewóz pracowników do Danii

Przewóz pracowników do Danii, busy i autokary do Kopenhagii i innych miast w Danii.

Przewozy Dania

Dania staje się coraz bardziej atrakcyjnym rynkiem pracy dla Polaków. Wielu z nich nie chce się na stałe przeprowadzać z rodzinami, więc decyduje się na częste podróże najlepszej ze sprawdzonym przewoźnikiem.

Albatros Travel

(+48) 607 374 333

biuro@albatrostravel.pl

Dania i Kopenhaga

Poza tym Dania i Kopenhaga to oczywiście bardzo ciekawe turystycznie miejsce. Tu również chętnie przyjeżdżają polscy studenci, by rozwijać wiedzę i zainteresowania na renomowanych uczelniach. Spośród różnych środków transportu największym powodzeniem cieszą się busy do Danii – tak jest tanio, wygodnie, szybko i bezpiecznie. A to najważniejsze argumenty, niezależnie od tego czy podróżujemy służbowo, czy prywatnie.

Praca Dania

Większość osób, które regularnie podróżują busami do Danii, to pracownicy stali lub sezonowi. Pracują w różnych systemach i starają się połączyć zarabianie pieniędzy z kontaktem z rodziną w Polsce. Sama Dania przyciąga bardzo stabilnym rynkiem pracy i wysokimi zarobkami. Tutaj Polacy znajdują zatrudnienie zarówno jako pracownicy fizyczny, jak i jako wykwalifikowana kadra z sektora budownictwa, inżynierii czy też technik informatycznych oraz wielu innych. Niezależnie od tego, gdzie Polacy pracują, oczekują komfortowych warunków podróży, w czasie której będą mieli szansę odpocząć i nie będą musieli przejmować się korkami czy kilkunastogodzinną trasą.

Właśnie dlatego decydujemy się na busy z Polski do Danii zarówno wtedy, gdy jedziemy do pracy, jak i wówczas gdy chcemy spotkać się z kontrahentem czy chcemy zwiedzać. Co istotne, nowoczesna flota i doświadczeni kierowcy są gwarancją tego, że dojedziemy na czas i bezpiecznie niezależnie od miejsca, z którego będziemy odbierani, i od punktu docelowego. Ta mobilność jest za bardzo ważną zaletą. Poza stolicą i dużymi miastami busy do Danii obsługują również mniejsze miejscowości i mniej popularne regiony.

F.A.Q.

Komfortowe busy i autokary

Nowoczesne busy do Danii są wyposażone w szereg urządzeń, które pozwalają omijać korki czy roboty drogowe, ale również powodują, że droga jest przyjemniejsza. W busach jest dużo miejsca, a telewizja cyfrowa czy WiFi zapewniają tak ważną rozrywkę.

Szybki transport

Busy do Danii pozwalają na szybkie i sprawne podróżowanie w warunkach, jakie się ceni. Poza transportem pracowników można również zlecić profesjonalnej firmie organizację przewozu na imprezę integracyjną, szkolenie czy konferencję. To także idealny pomysł na turystyczny wyjazd. Sprawdź naszą ofertę i podróżuj, jak lubi

Zarezerwuj bilet

Nowoczesne rozwiązania

Bardzo dużą uwagę przykładamy do tego, by nasi klienci mogli poczuć się podczas podróży swobodnie. To daje okazję do odpoczynku i zregenerowania się. Dla wielu z nich ten czas to także moment na pracę czy poczytanie książek.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo pasażerów oraz ich terminowy dojazd do celu dbają doświadczeni kierowcy. Ich wysoka kultura osobista oraz umiejętności sprawiają, że podróż przebiega w miłej atmosferze.

Często zadawane pytania

Transport stały pracowników - zakres usług

Naszym klientom oferujemy wygodne busy i autobusy premium oraz opiekę wykwalifikowanych kierowców, którzy mają nie tylko odpowiednie kompetencje, ale charakteryzują się również wysoką kulturą osobistą.

Przewozy pracowników W Polsce i Europie
Realizujemy usługi w całej Polsce, a także w Europie. We wszystkich tych miejscach masz zawsze pewność, że twoje potrzeby i twój komfort są dla nas najważniejsze.
Gdańsk, Gdynia, Sopot
Oferujemy usługi w rejonie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot), w woj. pomorskim, a także całej Polski i Europy.
Okres współpracy

Bezpieczeństwo naszych pasażerów oraz najwyższy standard realizowanych zleceń sprawiają, że stała umowa na transport pracowników staje się podstawą działalności wielu firm. Okres umowy zależny jest od potrzeb danej firmy - nasza oferta jest elastyczna i wpisuje się w jej potrzeby.

Albatros Travel

ul. Poziomkowa 56
81-589 Gdynia
NIP 9581609829